Wodny raj

Wodne szaleństwa to Wasz pomysł na idealne wakacje? Nie musicie dalej szukać, przedstawiamy nasze campingi z rewelacyjnymi wodnymi kompleksami: Wodny raj.

campsites with spas

No to plusk!

W kategorii wodny raj znajdziecie nasze campingi z rewelacyjnymi kompleksami wodnymi, na których czekają na Was: baseny (otwarte lub kryte), zjeżdżalnie i rury, wodne place zabaw, a czasem nawet basen ze sztucznymi falami lub leniwa rzeka. Po godzinach szaleństw w wodzie, poszukajcie odrobiny relaksu i odprężenia w spa. Jeśli podróżujecie z Małymi Eurocampowiczami, powinniście sprawdzić nasze campingi z brodzikami dla najmłodszych, wodnymi placami zabaw i zjeżdżalniami przygotowanymi specjalnie z myślą o nich. Nie zapomnijcie zatem spakować kostiumów kąpielowych. Widzimy się przy basenie! 

Tędy do wodnego raju ›
union lido campsite, adriatic, waterslides, pools

Zjeżdżalnie, rynny i leniwe rzeki

Długie, kręte, falujące i sprawiające, że świat zawiruje. Pomknijcie niczym błyskawica po fantastycznych zjeżdżalniach, torach i rynnach lub podryfujcie spokojnie jedną z leniwych rzek w cienu palm. Od basenów z falami po baseny lagunowe, te wodne kompleksy zagwarantują Wam godziny niesamowitej zabawy. Co więcej, na campingach wodny raj znajdziecie również baseny - otwarte i kryte - więc nawet jeśli pogoda troszeczkę się pogorszy, nie będziecie musieli rezygnować ze świetnej zabawy. 

kids pools, la baume campsite, riviera

Baseny dla maluchów

Maluchy uwielbiają zabawy i pluskanie się w wodzie, a na wielu naszych campingach znajdziecie obiekty zaprojektowane tak, by podczas wodnych figli zapewnić Waszym dzieciom maksimum bezpieczeństwa. Oznacza to płytkie, wyłożone matą antypoślizgową i strzeżone przez ratowników baseny. Co więcej, na dzieci czekają oddzielne brodziki, wodne place zabaw i fontanny, mini zjeżdżalnie i wodne armatki. 

campsites with spas

Campingi ze SPA

Zanurzcie się w bulgoczącym delikatnie jacuzzi lub odprężcie w hamam - tradycyjnej łaźni tureckiej. Wiele campingów posiada rewelacyjne centra spa z dostępem do szerokiego wachlarza zabiegów - które przyniosą Wam ulgę i odprężenie. Zabiegi w spa są płatne. 

Gotowi na wodne szaleństwo?

Mamy dla Was wiele campingów idealnych na wakacyjne, wodne szaleństwo. Zobaczcie kilka naszych ulubionych propozycji lub zanurkujcie głębiej i sprawdźcie pozostałe.

Marina di Venezia, Punta Sabbioni, splash parc, pool complex

Marina di Venezia

Ten pierwszorzędny camping posiada rewelacyjny kompleks wodny z basenem olimpijskim i dużym basenem dla dzieci. Znajdziecie na nim również liczne zjeżdżalnie, rynny i wodne fontanny. Jest to także nasz camping położony najbliżej Punta Sabbioni - miejsca, z którego odpływają promy do Wenecji, co oznacza, że to niesamowite miasto i jego zabytki są na wyciągnięcie ręki.

Marina di Venezia, Punta Sabbioni ›
Sequoia Parc, Splash Parc, Lazy River

Sequoia Parc

Sequoia Parc to imponujący kurort, na którym znajdziecie park wodny wypełniony basenami, leniwą rzeką i licznymi zjeżdżalniami. Po wodnych szaleństwach możecie skorzystać z lekcji jazdy konnej, wypożyczyć rowery lub spróbować któregoś z popularnych w okolicy sportów wodnych.

Sequoia Parc, Gironde ›
Le Vieux Port, Splash Parc, Children's Pool

Le Vieux Port

Camping Le Vieux Port leży wśród wspaniałych piniowych lasów przy rozległych, piaszczystych plażach. Sprawdźcie tutejszy super kompleks wodny ze statkiem pirackim, niezwykły plac zabaw, korty tenisowe i cały szereg innych sportów i atrakcji, przygotowanych dla Was przez camping. Znajdziecie tu również nowe centrum spa oferujące kąpiele w jacuzzi, saunę i zabiegi kosmetyczne.

Le Vieux Port, Gironde ›

Campingi wodny raj