Wakacje dla par

Over 90% will come back for more

Plaże, góry, miasta i krajobrazy wiejskie  - w naszej bezkonkurencyjnej ofercie znajduje się ponad 180 lokalizacji, które świetnie nadają się na bazę do odwiedzenia przepięknych regionów, zwiedzenia słynnych zabytków i poznania lokalnych specjałów. Na campingach znajdziecie mnóstwo udogodnień, takich jak: bary, restauracje, sklepy i obiekty sportowe, a wieczór umili Wam muzyka na żywo lub występ przygotowany przez zespół animacyjny.  

Kto powiedział, że świetna zabawa należy się tylko dzieciom?

Campingi idealne dla par ›

Ona wraca dla...

Relaxation
First class facilities

Jeśli na wakacjach stawiasz przede wszystkim na relaks, sprawdź nasze campingi ze spa i centrum wellness. Jacuzzi, łaźnie tureckie i szeroki wachlarz zabiegów sprawiają, że to najlepsze miejsca na relaks i odprężenie. Wiele z tych campingów posiada także wspaniałe kompleksy basenów i słoneczne tarasy, na których dodatkowo się zregenerujecie.

Zobacz campingi Spa ›
Own outdoor space

Po wypoczynku w spa, pora nacieszyć oczy cudownymi widokami. W swojej ofercie mamy wiele campingów, z których nie musicie się nawet ruszać, by podziwiać najpiękniejsze krajobrazy w Europie. Od gór i huczących wodospadów, po gaje oliwne i lazurowe morze - niektóre z nich dostrzeżecie nawet z własnego zakwaterowania.

Campingi z imponującymi widokami ›
Chilling on the deck

On wraca dla...

Getting active

Wakacje pełne przygód? Nie musicie już dalej szukać! Nasze campingi posiadają liczne obiekty sportowe: siłownie, korty, wypożyczalnie rowerów, a miłośnicy adrenaliny mogą dodatkowo spróbować wspinaczki, jazdy na nartach, lub odwiedzić fantastyczne parki rozrywki niedaleko capmingów.

Aktywne wakacje ›
Great locations
Great pools

Macie ochotę na leniwy dzień nad basenem? Czy wolicie poszaleć na zjeżdżalniach? Wybór należy do Was! Nasze campingi oferują imponujące kompleksy basenów ze ślizgawkami, leniwymi rzekami i obszernymi tarasami do opalania. Tu każdy znajdzie coś dla siebie!

Daj nura i dowiedz się więcej ›
Dive in

Wracają dla...

Nie ma to jak oderwać się od wszystkiego i już po chwili cieszyć się zupełnie innym klimatem i kulturą. Jeśli macie ochotę na spokojne popołudnie w kafejce lub podziwianie słynnych zabytków, w naszej ofercie znajdziecie liczne campingi, które świetnie nadają się na bazę do zwiedzania najwspanialszych europejskich miast: Paryża, Barcelony czy Rzymu. 

Odkryjcie City Breaks ›
Brilliant for sightseeing
Getting cultured
Tuck In

Jeśli podczas planowania wakacji istotny jest dla Was aspekt kulinarny, wybierzcie się z nami i spróbujcie najlepszych regionalych potraw i win, wpadnijcie na lokalne święta i festiwale oraz odwiedźcie restauracje w okolicy.

Lokalne smaki ›
Step back in time

Historia i sztuka Europy należą najprawdopodobniej do najbogatszych i najciekawszych na całym świecie. Dlatego nie możemy się doczekać, aż wyruszycie odkrywać nasze campingi, położone wśród najwspanialszych zabytków. Czekają na Was galerie, zamki, jaskinie, pola bitewne i wiele, wiele innych.

Wakacje z historią ›

Now it's your turn

Rezerwacja pobytu z Eurocampem nie może być łatwiejsza! Sami wybieracie sposób podróży, dzień przyjazdu oraz jak długo chcecie zostać. Co więcej, możecie nawet dokonywać płatności na raty, aż do 10 tygodni przed planowanym wyjazdem.

Thousands of holidays

Znajdźcie idealny wyjazd we dwoje