Wakacje z rodziną za granicą

Eurocamp family holidays

Od ponad 20 lat pomagamy rodzinom cieszyć się idealnymi wakacjami w Europie – i nie możemy się doczekać, kiedy do nas dołączycie! Przygotujcie się na nieustającą zabawę na fantastycznych basenach, bezpłatne kluby dla dzieci, niezliczone atrakcje oraz restauracje, bary i sklepy - wszystko, czego tylko potrzebujecie. Nie musicie daleko jechać, by znaleźć najlepsze europejskie plaże, przepiękne miasta i cudowne, klimatyczne miasteczka. Nasze campingi są świetnie usytuowane i doskonale skomunikowane z najbliższą okolicą.

Mama wraca dla...

Fantastyczne campingi ze wszystkim, czego potrzebujecie: sklepy, restauracje, obiekty sportowe czy spa (idealne na chwilę relaksu tylko dla mam). Będą one zachwycone naszym wyborem zakwaterowań, z oddzielnymi sypialniami dla dzieci i plażą niemal na wyciągnięcie ręki.  

Jak drugi dom ›
Eurocamp family holidays
Eurocamp family holidays

Eurocamp holidays
Eurocamp family holidays

Tata wraca dla...

Relaks na tarasie, rodzinne posiłki na świeżym powietrzu i możliwości codziennego grillowania. Każdemu tacie spodoba się nieograniczony dostęp do fantastycznych rozrywek: parków linowych, tras kolarskich czy spływów kajakowych, a także wielu wartych odwiedzenia zabytków i atrakcji turystycznych w okolicy. 

Odkryjcie nasze campingi ›

Dzieci wracają dla ...

Nasze bezpłatne kluby dziecięce działają 6 dni w tygodniu i prowadzone są przez wykwalifikowane grupy animatorów, którzy cały dzień organizują dla dzieci przeróżne gry i zabawy. Kluby podzielone są na grupy wiekowe, dzięki czemu dzieci będą miały szansę poznać i bawić się ze swoimi rówieśnikami z całej Europy. 

Zabawa zaczyna się tutaj ›
Eurocamp kids' clubs
Eurocamp kids' clubs
Eurocamp family holidays

Zanurzcie się w niesamowitych kompleksach basenowych, które zawstydzą niejeden hotel! Dzieci będą mogły godzinami szaleć na zjeżdżalniach, w rynnach i pluskać się w basenach, podczas gdy Wy znajdziecie chwilę relaksu na słonecznych tarasach lub w jacuzzi, albo w poszukiwaniu odrobiny luksusu spędzicie miło czas w campingowym centrum spa i wellness.

Zanurkujcie dalej ›

Eurocamp activities
Eurocamp activities

Cała rodzina wraca dla...

Liczne atrakcje dla całej rodziny na wyciągnięcie ręki! Czekają tu na Was parki linowe, zajęcia sportowe, pokazy na żywo i wiele więcej! Jeśli macie ochotę na odrobinę adrenaliny, sprawdzcie położone w pobliżu parki rozrywki - niektóre z nich znajdują się tuż za bramą naszych campingów.

Do dzieła! ›
Eurocamp activities

Jeśli szukaliście wakacji dla aktywnych, to świetnie trafiliście! Nasze campingi pełne są obiektów sportowych, tj. siłownie, korty, boiska czy wypożyczalnie rowerów. A jeśli marzycie o odrobinie adrenaliny, wyruszcie na któryś z campingów idealnych na wspinaczkę, jazdę na nartach lub w pobliżu parku rozrywki! 

Wakacje pełne zabawy ›

Eurocamp family holidays

Rezerwacja pobytu z Eurocampem nie może być łatwiejsza! Sami wybieracie sposób podróży, dzień przyjazdu oraz jak długo chcecie zostać. 

Co więcej, możecie nawet dokonywać płatności na raty, aż do 10 tygodni przed planowanym wyjazdem.

Search thousands of holidays under £350

Znajdzcie idealne wakacje dla całej rodziny