Wakacje z nastolatkami

Jeśli chodzi o wakacje to stawiamy przede wszystkim na wolność, elastyczność i możliwość dokonywania własnych wyborów - dzięki tej mieszance Eurocamp świetnie nadaje się na wakacje z nastolatkami. Zaplanujcie swój urlop z nami, a Wasza młodzież napewno zachwyci się którymś z naszych 180 campingów, wśród których znajdziecie te przy plaży, z niezwykłymi kompleksami basenów lub w pobliżu niezwykłych parków rozrywki. Już na campingu młodzież będzie cieszyć się niezależnością i swobodą, a mama i tata będą spokojni o ich bęzpieczeństwo. Brzmi dobrze? Sprawdźcie nasze zestawienie najlepszych campingów dla nastolatków. 

Nasze najlepsze campingi dla nastolatków ›

Wracają dla... świetnych zakwaterowań

Nasze zakwaterowania są idealne dla rodziny w każdym wieku i rozmiarze, zwłaszcza tych, które potrzebują dla siebie trochę więcej miejsca. 

Nasze mobile home'y dostępne są również  w wersji z dwiema łazienkami i aż trzema sypialniami, więc młodzież nie będzie musiała dzielić sypialni z młodszym rodzeństwem. Zewnętrzny taras jest świetnym miejscem na relaks i rodzinnego grilla.

Miejsce na relaks ›

Mam nawet oddzielną sypialnię!


Kilometry zjeżdzalni

best campsites for teenagers

Wracają dla... rewelacyjnych basenów i zjeżdżalni

Jeśli chodzi o baseny i ślizgawki to nie znajdziecie nic lepszego od naszych campingów (stworzyliśmy nawet specjalną kategorię campingów dla prawdziwych wodnych szaleńców Wodny raj). Od ciągnących się kilometrami zjeżdżalni po leniwe rzeki, kompleksy basenów i baseny kryte - wasze nastolatki spędzą w wodzie tyle czasu, że najprowdopodobniej zamienią się w ryby.


Wracają dla... wakacji pełnych atrakcji

Atrakcje, o których godzinami będą opowiadać swoim znajomym? Nie szukajcie już dalej! Na naszych campingach czeka tyrolka, ścianki wspinaczkowe, kajaki, nurkowanie, piłka nożna, tenis i wiele, wiele innych. Swoim nastolatkom zapewnicie super aktywny wypoczynek, a Wasza rodzina dbędzie mogła wspólnie spróbować czegoś nowego. 

Bądź aktywny ›

Pierwszy raz pływałam kajakiem - było świetnie!


Wracają dla... nowych przyjaźni

Nastolatki szukają odrobiny niezależności i swobody robienia tego, na co mają ochotę, bez rodziców i młodszego rodzeństwa. Nasze kluby dla nastolatków Base, prowadzone przez wykwalifikowanych kurierów, będą świetnym miejscem na spotkania i spędzenie czasu z przyjaciółmi. W klubach Base stawiamy na swobodę, a młodżież sama decyduje jak spędzić czas i w jakich zajęciach uczestniczyć. 
Fun Station 13-17 lat ›

Poznałem wielu nowych znajomych


Wracają dla... ekscytujących parków rozrywki


W wakacjach świetne jest to, że można na nich robić rzeczy, których nigdy nie spróbowalibyśmy w domu; jak na przykład mknąć i śmigać po największych i najlepszych parkach rozrywki w Europie! Nasze campingi znajdziecie w pobliżu parków Disneyland Paryż, Parc Astérix, Gardaland, PortAventura i wielu, wielu  innych, a wizyta w każdym gwarantuje cudowną zabawę dla całej rodziny. A jeśli jeden dzień w parku rozrywki to za mało dla Waszych nastolatków, zatrzymajcie się na campingu Duinrell, gdzie rollercoastery i inne atrakcje czekają dosłownie tuż za progiem Waszego domku... i to całkowicie za darmo. 

Miłośnicy adrenaliny ›

Jeździliśmy najszybszym rollercoasterem w Europie!


Wracają dla.... cudownych wspomnień! 

Tablety i telefony towarzyszą nam podczas letnich przygód i wielu z nas chętnie dzieli się wakacyjnymi zdjęciami publikując je na portalach społecznościowych. Zatem pokażcie nam swoje najlepsze wakacyjne ujęcia! 

Pokażcie swoje zdjęcia! ›

Zdjęcia z basenu zrobiły furorę.