Mobile home typu Classic 2 sypialnie (dla 6 osób)

Wyposażenie mobile home'u Classic 2 sypialnie dla 6 osób

  1. Dla 6 osób
  2. 1 sypialnia z łóżkiem podwójnym i 1 z dwoma łóżkami pojedynczymi
  3. Część dzienna/jadalna z rozkładana do spania podwójną sofą
  4. Kuchenka gazowa
  5. Piekarnik i kuchenka mikrofalowa (lub kuchenka typu Combi)
  6. Lodówka z zamrażalnikiem
  7. Łazienka
  8. Rolety/zasłony w sypialniach
  9. Suszarka do włosów
  10. Grill (tam, gdzie jest to dozwolone)

W pełni wyposażony i w przystępnej cenie

Mobile home Classic o powierzchni 23m² dzięki przestronnej części dziennej, w pełni wyposażonej kuchni, łazience, 2 sypialniom (uwaga: w drugiej sypialni nie ma trzeciego łóżka) i przystepnej cenie jest świetnym wyborem dla rodzin i par.

Jeśli podróżujecie w 5 lub 6 osób, dodatkowe miejsce do spania można zyskać rozkładając w części dziennej podwójną sofę. 

Oczywiście wewnątrz znajduje się miejsce do spożywania posiłków, ale dlaczego nie rozpalić grilla i zjeść pyszny posiłek na świeżym powietrzu?

Wiele naszych mobile home'ów Classic wyposażonych jest także w drewniany taras - idealne miejsce na relaks (podczas wyszukiwania miejsc zwróćcie uwagę na zapis "+ taras"). Niektóre wyposażone są również w klimatyzację - podczas wyszukiwania miejsc zwróćcie uwagę na zapis "+ AC". Można spotkać również modele posiadające 2 łazienki (obie sypialnie wyposażone są w łazienkę z prysznicem i umywalką). W dniu przyjazdu na camping zostanie Wam przydzielony jeden z dwóch dostępnych układów.

UWAGA: Wymiary, układ i wystrój mogą się różnić od przedstawionych w zależności od campingu.


Linen, Duvet and Towel hire

Pościel i ręczniki

Pościel i ręczniki nie są wliczone w cenę. Można zabrać własne ze sobą, ale aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zamówić je za naszym pośrednictwem. Będą czekać na Was po przyjeździe na camping.

Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 7 dni przed wyjazdem.

Pościel i ręczniki ›
Pościel i ręczniki