Mobile home typu Classic Economy 2 sypialnie


Wyposażenie mobile home'u Classic Economy:

  1. Dla 4 - 6 os. (w zależności od campingu, szczegóły w tabeli poniżej)
  2. 1 sypialnia z łóżkiem podwójnym i 1 z dwoma łóżkami pojedynczymi
  3. Część dzienna/jadalna
  4. Kuchenka gazowa i kuchenka mikrofalowa
  5. Lodówka z zamrażalnikiem*
  6. Łazienka
  7. Suszarka do włosów
  8. Grill (tam, gdzie jest to dozwolone)

Gdzie znajdziesz mobile home'y typu Classic Economy?

Mobile home'y Classic Economy dostępne są na wybranych campingach we Francji, Włoszech, Hiszpanii oraz Chorwacji. W zależności od campingu mogą różnić się między sobą układem, wielkością i wystrojem. Mimo tego, że wyposażenie** oraz dozwolona maksymalna ilość osób różni się nieco od mobile home'ów Classic, ten rodzaj zakwaterowania jest idealny dla osób, które chcą zapłacić za wakacje mniej i spędzić je w komfortowych warunkach.

Ten rodzaj zakwaterownia znajdziecie na następujących campingach:


Ważne informacje dotyczące wyposażenia:

* Na campingu Domaine de Ker'Ys w Bretanii (BS062) na wyposażeniu znajduje się mała lodówka.

** Uwaga: na wyposażeniu mobile home'ów Classic Economy nie ma piekarnika oraz, w większości, opiekacza. Na wyposażeniu nie ma także rolet/zasłon w sypialniach.

Wymiary, układ i wystrój mogą różnić się od pokazanych, ponieważ dostępnych jest wiele modeli mobile home'ów sklasyfikowanych jako Classic Economy. 

Na wyposażeniu znajdują się kołdry oraz poduszki, ale pościel i ręczniki nie są zapewnione. Możecie wziąć własne, ale aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zarezerwować pościel i ręczniki za naszym pośrednictwem. Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.


Pościel i ręczniki

Pościel i ręczniki

Pościel i ręczniki nie są wliczone w cenę. Można zabrać własne ze sobą, ale aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zamówić je za naszym pośrednictwem. Będą czekać na Was po przyjeździe na camping.

Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 7 dni przed wyjazdem.

Pościel i ręczniki ›