Mobile home 2 sypialnie Azure (camping Weekend)

Wyposażenie:

  1. Dla 6 osób
  2. 1 sypialnia z łóżkiem typu Queen size i 1 z dwoma łóżkami pojedynczymi
  3. Część dzienna z aneksem kuchennym i rozkładaną do spania sofą
  4. Nowoczesna kuchnia wyposażona w piekarnik, opiekacz, kuchenkę gazową, kuchenkę mikrofalową oraz lodówkę z zamrażalnikiem
  5. Moskitiery i zasłony w sypialniach
  6. Łazienka oraz dodatkowa toaleta
  7. Kołdry i poduszki (pościel i ręczniki można wypożyczyć)
  8. Klimatyzacja i zadaszony taras

Wyłącznie na campingu Weekend, Jezioro Garda (IL025)

Mobile home 2 sypialnie Azure to zupełnie nowy model zakwaterowania, który został dodany do naszej oferty na sezon 2019. Znajduje się tu część dzienna z jadalnią, która jest idalnym miejscem na rodzinny relaks po dniu pełnym zabawy lub miejscem na wspólne przygotowywanie lokalnych potraw.

Główna sypialnia wyposażona jest w łóżko Quenn size, a druga w dwa łóżka pojedyncze. W przestronnej części dziennej znajduje się rozkładana do spania dwuosobowa sofa. Drzwi z części kuchennej otwierają się na drewniany taras wyposażony w meble ogrodowe i znajdujący się z przodu mobile home'u. To idealne miejsce na relaks na świeżym powietrzu. Ten rodzaj zakwaterowania wyposażony jest także z drugą toaletę.


Uwaga: Ze względu na to, że ten rodzaj zakwaterowania został dodany do naszej oferty w sezonie 2019, przedstawione zdjęcia służą jedynie do celów informacyjnych i zostaną zaktualizowane tak szybko jak to będzie możliwe.


Pościel i ręczniki

Pościel i ręczniki

Aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zarezerwować pościel i ręczniki za naszym pośrednictwem. Będą czekać na Was po przyjeździe na camping.

Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.

Pościel i ręczniki ›