Mobile home 3 sypialnie Classic Sister Brand

Powierzchnia: 34.5m²

Spędźcie udane wakacje w mobile home'ie Classic naszej siostrzanej firmy Al Fresco.

Podobnie jak w Eurocampie, cechuje je wygoda, kompletne wyposażenie, bardzo dobra jakość oraz przystępne ceny. W części centralnej znajduje się sporo miejsca, aby zjeść i odpocząć, a sofę w salonie łatwo można przekształcić w dodatkowe łóżko. 

Znajduje się tu również łazienka z prysznicem, toaleta oraz w pełni wyposażona kuchnia z piekarnikiem i lodówką. Drewniany taras na zewnątrz to idealne miejsce na spokojne śniadania czy relaksujące wieczory na świeżym powietrzu. Tam, gdzie jest to możliwe, mobile home'y wyposażone są w klimatyzację (płatna dodatkowo).

UWAGA: Wymiary, układ i wystrój mogą się różnić od przedstawionych w zależności od campingu. Na wyposażeniu znajdują się koce i poduszki.

Mobile home'y Classic Sister Brand - wyposażenie:

  1. 3 sypialnie - 1 z łóżkiem podwójnym & 2 z dwoma łóżkami pojedynczymi
  2. Dla 6 osób (maks. 6 os. dorosłych)
  3. Część dzienna/jadalna (z rozkładaną do spania podwójna sofą w niektórych modelach)
  4. W pełni wyposażona kuchnia z lodówką
  5. Piekarnik 
  6. Łazienka z osobną toaletą
  7. Grill (tam, gdzie jest to dozwolone)

Różnice w wyposażeniu

Nasze mobile home'y 3 sypialnie Classic Sister Brand w większości są bardzo podobnie wyposażone do mobile home'ów Classic Eurocampu. Jest jednak kilka rzeczy, których NIE MA na wyposażeniu mobile home'ów Classic Sister Brand:

  1. Moskitiery i rolety
  2. Suszarka do włosów

Uwaga: psy nie mogą przebywać w mobile home'ach Classic Sister Brand.

Akcesoria dla dzieci

Uwaga: Prosimy pamiętać, że mobile home'y Classic Sister Brand znajdujące się na naszych campingach Mini Paradise nie są standardowo wyposażone w akcesoria dla dzieci. Po przyjeździe otrzymacie następujące akcesoria: barierka na taras, lampki nocne, stopień podwyższający oraz zaślepki do gniazdek elektrycznych.

Pościel i ręczniki

Pościel i ręczniki

Na wyposażeniu mobile home'ów Classic Sister Brand znajdują się poduszki oraz kołdry, ale pościel i ręczniki nie są zapewnione. Możecie wziąć własne, ale aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zarezerwować pościel i ręczniki za naszym pośrednictwem. Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.

Pościel i ręczniki ›