Mobile home 2 sypialnie Classic Compact


Wyposażenie mobile home'u Classic Compact:

  1. Dla maks. 4 - 6 osób
    (w zależności od campingu, szczegóły w tabelce poniżej)
  2. 1 sypialnia z łóżkiem podwójnym i 1 z dwoma pojedynczymi
  3. Część dzienna/jadalna
  4. Kuchenka gazowa i mikrofalowa
  5. Lodówka z zamrażalnikiem*
  6. Łazienka
  7. Suszarka do włosów
  8. Grill (tam, gdzie jest to dozwolone)

Gdzie znajdziecie mobile home'y Classic Compact?

Mobile home'y Classic Compact dostępne są na wybranych campingach we Francji, Włoszech, Hiszpanii oraz Chorwacji. W zależności od campingu mogą różnić się między sobą układem i wystrojem. Mimo tego, że wyposażenie oraz dozwolona maksymalna ilość osób** różni się nieco od mobile home'ów Classic, ten rodzaj zakwaterowania jest idealny dla osób, które chcą zapłacić mniej za wakacje i spędzić je w komfortowych warunkach.

Ten rodzaj zakwaterownia znajdziecie na następujących campingach:


Ważne informacje dotyczące wyposażenia:

**Uwaga: na wyposażeniu mobile home'ów Classic Compact nie ma piekarnika oraz, w większości, opiekacza. Na wyposażeniu nie ma także rolet/zasłon w sypialniach.

*Na campingu Domaine de Ker'Ys w Bretanii (BS062) występuje mała lodówka.

Wymiary, układ i wystrój mogą różnić się od pokazanych, ponieważ dostępnych jest wiele modeli mobile home'ów sklasyfikowanych jako Classic Compact. Na wyposażeniu znajdują się kołdry oraz poduszki, ale pościel i ręczniki nie są zapewnione. Możecie wziąć własne, ale aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zarezerwować pościel i ręczniki za naszym pośrednictwem. Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.


Pościel i ręczniki

Pościel i ręczniki

Na wyposażeniu znajdują się poduszki oraz kołdry, ale pościel i ręczniki nie są zapewnione. Możecie wziąć własne, ale aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zarezerwować pościel i ręczniki za naszym pośrednictwem. Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.

Pościel i ręczniki ›