Mobile home 3 sypialnie Espace

Minimalna powierzchnia 39 m²

Nasz przestronny i luksusowy mobile home 3 sypialnie Espace to idealny wybór zapewniający maksymalny komfort. Duże, szklane francuskie drzwi znajdujące się części dziennej oraz głównej sypialni prowadzą na taras. Kuchnia/jadalnia oraz łazienka wyposażone są w sprzęty wysokiej jakości, dzięki czemu można łatwo zapomnieć, że jest to mobile home. Trzy sypialnie: główna z łóżkiem podwójnym oraz dwie z dwoma łóżkami pojedynczymi (lub jedna z dwoma łóżkami pojedynczymi i jedna z łóżkiem piętrowym), a także rozkładana do spania podwójna sofa w części dziennej sprawiają, że ten rodzaj zakwaterowania może pomieścić nawet do 8 osób. Większość mobile home'ów 3 sypialnie Espace wyposażonych jest w klimatyzację. 

UWAGA: Wymiary, układ i wystrój mogą się różnić od przedstawionych w zależności od campingu. Antresola znajdująca się w mobile home'ach typu Espace Loft nie nadaje się dla dzieci poniżej 5 lat. Nadzór rodzicielski jest zawsze wymagany.

znajdziecie na ...

Camping Kraj Region/Miasto

Duży, nowoczesny i przestronny mobile home z drzwiami francuskimi w części dziennej i w głównej sypialni.

 1. Drzwi francuskie w części dziennej i w głównej sypialni
 2. 3 sypialnie - 1 z łóżkiem podwójnym i 2 z dwoma łóżkami pojedynczymi (lub 1 z dwoma łóżkami pojedynczymi i 1 z łóżkiem piętrowym)
 3. Dla 8 osób* (maks. 6 os. dorosłych)
 4. Przestronna część dzienna z rozkładaną do spania podwójną sofą
 5. Nowoczesna kuchnia ze sprzętem ze stali nierdzewnej
 1. Kuchenka gazowa
 2. Piekarnik, opiekacz i kuchenka mikrofalowa (lub piekarnik combi)
 3. Lodówka z zamrażalnikiem
 4. Przestronna łazienka
 5. Suszarka do włosów
 6. Grill gazowy (tam, gdzie jest to dozwolone)
*Maks. ilość osób w zakwaterowaniu różni się w zależności od campingu. Przed dokonaniem rezerwacji prosimy zapoznać się z restrykcjami obowiązującymi na konkretnym campingu. Szczegóły znajdują się w zakładce "Ważne informacje".
Pościel i ręczniki

Pościel i ręczniki

Na wyposażeniu znajdują się poduszki oraz kołdry, ale pościel i ręczniki nie są zapewnione. Możecie wziąć własne, ale aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zarezerwować pościel i ręczniki za naszym pośrednictwem. Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.

Pościel i ręczniki ›
Home comfort items include
Mobile home grill

Grill (tam, gdzie jest to dozwolone)

Mobile home suszarka do włosów

Suszarka do włosów

Mobile home kuchenka mikrofalowa

Kuchenka mikrofalowa

mobile home, kuchenka gazowa

Kuchenka gazowa