Mobile home 2 sypialnie Esprit na campingu Le Bosquet

Powierzchnia od 23m² (Le Bosquet)

Te 2-sypialnianie mobile home'y typu Esprit położone są w części Le Bosquet, w pobliżu basenu. Oferują wszystko czego potrzebujecie, aby spędzić idealne wakacje. 

Znajdziecie tu nowoczesną i komfortową część dzienną oferującą mnóstwo miejsca do jedzenia i relaksu. Znajduje się tu także sofa, którą można rozłożyc do spania. Do dyspozycji gości jest również łazienka z prysznicem i toaletą oraz w pełni wyposażona kuchnia.

Wszystkie 2-sypialniane mobile home'y Esprit położone w części Le Bosquet standardowo wyposażone są w klimatyzację oraz taras z meblami ogrodowymi i grillem.


Aby skorzystać ze wszystkich udogodnień sąsiedniego campingu Les Peupliers wystarczy dostać się tam ścieżką prowadzącą z Le Bosquet.


UWAGA: Prosimy pamiętać, że przedstawione zdjęcia pokazują przykładowy mobile home Esprit. Ogródki, wymiary, układ i wystrój mogą się różnić od przedstawionych.

Wyposażenie mobile home'u Esprit

  1. Dla 7 osób (maks. 6 os. dorosłych)
  2. 2 sypialnie - 1 z łóżkiem podwójnym, 1 z łóżkiem pojedynczym i piętrowym
  3. Część dzienna/jadalna z rozkładaną do spania podwójną sofą
  4. Łazienka
  5. Suszarka do włosów
  6. Rolety/zasłony w sypialniach
  7. Poduszki i kołdry (bez pościeli)
  8. Piekarnik, opiekacz i kuchenka mikrofalowa (lub 3-funkcyjny piekarnik kombi)
  9. Pełnowymiarowa lodówka z zamrażalnikiem
  10. Grill

Uwaga: Na wyposażeniu znajdują się poduszki oraz kołdry, ale pościel i ręczniki nie są zapewnione. Możecie wziąć własne, ale aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zarezerwować pościel i ręczniki za naszym pośrednictwem. Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.

camping les peupliers, camping le bosquet, canet plage roussillon

To zakwaterowanie znajduje się w części La Bosquet - zaznaczonej na planie powyżej. Można korzystać z udogodnień oferowanych zarówno przez camping Les Peupliers jak i Le Bosquet.

Home comfort items include
Mobile home grill

Grill (kiedy jest to dozwolone)

Mobile home suszarka do włosów

Suszarka do włosów

Mobile home kuchenka mikrofalowa

Kuchenka mikrofalowa

mobile home, kuchenka gazowa

Kuchenka gazowa