Mobile home 3 sypialnie Esprit (dla 6 osób)

Przestronna część dzienna

Ten rodzaj mobile home'u 3 sypialnie Esprit to idealny wybór. Znajduje się tu sypialnia z łóżkiem podwójnym oraz dwie sypialnie z dwoma łóżkami pojedynczymi, które zapewniają komfortowy wypoczynek dla 6 osób. Przestronna część dzienna oferuje mnóstwo miejsca na relaks, a dla jeszcze większej wygody można wybrać model z drewnianym tarasem, który jest idealnym miejscem do spędzania czasu na świeżym powietrzu. W pełni wyposażona kuchnia zapewnia możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków. Oczywiście, ten rodzaj mobile home'ów posiada również łazienkę z prysznicem i toaletą. Niektóre modele posiadają także klimatyzację - podczas wyszukiwania miejsc zwróćcie uwagę na zapis "+ AC". 

UWAGA: W części dziennej sofa nie rozkłada się do spania i w żadnej z sypialni nie ma trzeciego podwieszanego łóżka. Wymiary, układ i wystrój mogą się różnić od przedstawionych w zależności od campingu.

Wyposażenie mobile home'u Esprit

 1. Dla 6 osób
 2. 1 sypialnia z łóżkiem podwójnym i 2 sypialnie z dwoma łóżkami pojedynczymi
 3. Centralnie położona część dzienna/jadalnia
 4. Kuchenka gazowa
 5. Piekarnik, opiekacz & kuchenka mikrofalowa (lub combi)
 1. Lodówka z zamrażalnikiem
 2. Łazienka
 3. Rolety/zasłony w sypialniach
 4. Suszarka
 5. Grill (tam, gdzie jest to dozwolone)
 1. Kołdry i poduszki znajdują się na wyposażeniu

UWAGA: Pościel i ręczniki nie są zapewnione. Możecie wziąć własne, ale aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zarezerwować pościel i ręczniki za naszym pośrednictwem. Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem.

Home comfort items include
Mobile home grill

Grill (tam, gdzie jest to dozwolone)

Mobile home suszarka do włosów

Suszarka do włosów

Mobile home kuchenka mikrofalowa

Kuchenka mikrofalowa

mobile home, kuchenka gazowa

Kuchenka gazowa