Porównaj wyposażenie naszych mobile home'ów

Mobile home'y z 2 sypialniami

ClassicEspritEspaceVistaAzureAvantAspect
Powierzchnia23-32m²25-39m²40m²25-32 m²28m²30m²32m²
Dozwolona liczba osób7767666
Prysznic i WC1-21-22
1-2111
Lodówka z zamrażalnikiem
Kuchenka gazowa
Kuchenka mikrofalowaZobacz poniżej 
Zobacz poniżejZobacz poniżejZobacz poniżej
Piekarnik, opiekacz i kuchenka mikrofalowa (lub piekarnik combi)
Odtwarzacz DVD z płaskim monitorem--✔*---
Rolety/zasłony✔**
Suszarka do włosów
Grzejnik i wentylator
Zmywarka--✔**--
Poduszki i kołdry*

*Prosimy pamiętać, że ze względu na to, że wielu naszych klientów woli zabierać ze soba własną pościel, nie jest ona automatycznie dodawana do rezerwacji, chyba, że zarezerwowaliście mobile home Aspect. Aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zarezerwować pościel i ręczniki za naszym pośrednictwem. Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem. Więcej>

*Mobile home 2 sypialnie Espace na campingu Domaine des Naiades (RV053) nie jest wyposażony w odtwarzacz DVD, ale posiada telewizor z kilkoma kanałami TV.

**Dostępne w niektórych modelach (nie będzie określone w momencie rezerwacji).

Mobile home'y Classic Compact i Esprit Compact mają ograniczoną listę wyposażenia i dozwoloną liczbę osób. Więcej informacji można uzyskać na poszczególnych stronach opisujących te zakwaterowania.

Mobile home'y z 3 sypialniami

ClassicEspritEspaceVistaAzureAvantAspect
Powierzchnia31-40m²32-40m²40m²32-39m²32m²32m²40m²
Dozwolona liczba osób8888688
Prysznic i WC1-21-211-2111
Lodówka z zamrażalnikiem
Kuchenka gazowa
Kuchenka mikrofalowaZobacz poniżej Zobacz poniżejZobacz poniżej Zobacz poniżej 
Piekarnik, opiekacz i kuchenka mikrofalowa (lub piekarnik combi)
Odtwarzacz DVD z płaskim monitorem------
Rolety/zasłony-
Suszarka do włosów
Grzejnik i wentylator
Zmywarka-----
Poduszki i kołdry*
*Prosimy pamiętać, że ze względu na to, że wielu naszych klientów woli zabierać ze soba własną pościel, nie jest ona automatycznie dodawana do rezerwacji, chyba, że zarezerwowaliście mobile home Aspect. Aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zarezerwować pościel i ręczniki za naszym pośrednictwem. Pościel i ręczniki można zamawiać nie później niż na 1 tydzień przed wyjazdem. Więcej>
Mobile home 2 sypialnie Esprit

Kuchnia

Lodówka z zamrażalnikiem, 4-palnikowa kuchenka gazowa z piekarnikiem, czajnik, zaparzacz do kawy, czajnik do herbaty, sztućce, talerze, miski, kubki, kieliszki do wina, salaterki, kieliszki do jajek, taca, patelnia, garnki, brytfanka, durszlak, naczynie z miarką, tarka, deska do krojenia, otwieracz do puszek, korkociąg, popielniczka, noże kuchenne, nożyczki, drewniana łyżka, łyżka do nabierania. Miska do mycia naczyń.

Mobile home 3 sypialnie Esprit

Pozostałe wyposażenie

Lustra, wieszaki na ubrania, koc przeciwgaśniczy, kosz na śmieci, wiadro, miotła, szufelka i zmiotka, wentylator, ogrzewanie gazowe lub elektryczne (tylko w mobile home'ach), oświetlenie i gniazdka elektryczne.

Mobile home 3 sypialnie Vista z tarasem

Na zewnątrz

Stół i krzesła, 2 leżaki, parasol przeciwsłoneczny lub zadaszenie, zestaw do grillowania (na campingach, na których grillowanie jest dozwolone).