Namioty Eurocampu - komfortowe wakacje na campingu

Odpoczywaj, wszystko masz pod ręką!

Pobyt w namiocie Eurocampu to prawdziwa wakacyjna przygoda, pełna wrażeń i doświadczeń, nieporównywalnych do tych w apartamencie czy hotelu.

Nie ma potrzeby pakowania i brania ze sobą mnóstwa sprzętów! Nasze namioty wyposażone są we wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się fantastycznymi wakacjami na świeżym powietrzu:

  1. Wygodne łóżka z poduszkami i kołdrami
  2. Aneks kuchenny z lodówką/lodówką z zmarażalnikiem oraz kuchenką gazową
  3. Meble ogrodowe
  4. Grill, tam gdzie jest to dozwolone
  5. Oświetlenie i gniazdko elektryczne

Namioty Eurocampu są w pełni wyposażone i możesz znaleźć je na najlepszych campingach w Europie!

Klasyczny camping lub luksusowy glamping!

Eurocamp oferuje prawdziwe wakacje blisko natury. Z nami przeżyjecie wakacyjną przygodę na najlepszych campingach w Europie. Nasze namioty są bardzo wygodne i świetnie wyposażone. Jeśli szukacie jednak nieco więcej luksusu, to dlaczego nie spróbujecie wakacji w naszych namiotach Safari?

Namioty Safari

Campingi w Europie, wakacje pod namiotem, glamping

Nasze namioty Safari to super wypoczynek na najwyższym poziomie.  Przestronne pomieszczenia, stylizowane meble czy drewniana podłoga tworzą niepowtarzalny klimat i warunki do stylowych wakacji w bliskim kontakcie z naturą.

Namiot Safari dla maks. 5 osób posiadają sypialnię z łóżkiem piętrowym i pojedynczym. Natomiast, namiot Safari dla maks. 6 osób posiada sypialnię z dwoma łóżkami pojedynczymi i dwoma niższymi łóżkami dla dzieci.

Namioty Safari ›
Campingi w Europie, wakacje pod namiotem, glamping

Namioty

Campingi w Europie, wakacje pod namiotem

Nasz klasyczny namiot przystosowany jest dla 6 osób (maks. 4 osoby dorosłe) i ma 2 lub 3 sypialnie - istnieje możliwość indywidualnej aranżacji.

Doskonała aranżacja wnętrza i świetne wyposażenie sprawiają, iż szybko poczujecie się jak w domu, mogąc jednocześnie cieszyć się bliskim kontaktem z naturą.

Namioty ›
Campingi w Europie, wakacje pod namiotem