Standardowe wyposażenie każdego namiotu

Komfortowe wakacje na campingu

Wybierzcie pobyt w jednym z naszych namiotów i bądźcie pewni, że niezależnie od wybranej opcji, wszystkie są komfortowe, doskonale wyposażone i posiadają wiele udogodnień. Namioty Eurocampu to jasna, przestronna i pełna kolorów alternatywa spędzenia wakacji na łonie przyrody.

Namiot
Namiot Safari 5 os.
Namiot Safari 6 os.
Minimalna wielkość
22,6 m²
30 m²
32 m²
Maks. dozwolona ilość osob
6
5
6
Lodówka z zamrażalnikiem
4-palnikowa kuchenka gazowa/opiekacz
Ogrzewanie i wentylator
-
Poduszki
Kołdry


Proszę pamiętać, że wielu naszych klientów woli zabrać ze sobą własną pościel lub śpiwory i dlatego też nie jest ona automatycznie dodawana do rezerwacji. Aby zapewnić sobie dodatkową wygodę i zaoszczędzić miejsce w walizce, warto wcześniej zarezerwować pościel i ręczniki plażowe za naszym pośrednictwem. Będą czekać na Was po przyjeździe na camping. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj> Przed wyjazdem zapoznajcie się także z tabelką przedstawiającą standardowe wyposażenie naszych namiotów.

Aneks kuchenny w namiocie Safari dla 5 osób

Kuchnia

Lodówka z zamrażalnikiem, czajnik, sztućce, talerze, miski, kubki, kieliszki do wina, kieliszki do jajek, taca, patelnia, garnki, naczynia do pieczenia, durszlak, miarka, dzbanek, tarka, deska do krojenia, otwieracz do konserw, korkociąg, noże kuchenne, nożyczki, drewniana łyżka, łyżka, miska do zmywania.

Classic tent interior

Pozostałe wyposażenie

Lustro, suszarka do prania, koc gaśniczy, kosz, wiadro, miotła, szufelka ze zmiotką, wentylator i grzejnik elektryczny (tylko w namiotach Safari).

Wszystkie namioty posiadają oświetlenie elektryczne i gniazdka.

Proszę pamiętać, że w klasycznych namiotach są dwa gniazdka - do jednego połączona jest lodówka, a do drugiego oświetlenie. Do gniazdka w namiocie nie można podłączać suszarki i prostownicy do włosów i nadaje się tylko do podłączenia lodówki, oświetlenia lub ładowania do takich urządzeń jak telefony komórkowe, odtwarzacze MP3 itp.

Namiot Safari dla 6 osób

Na zewnątrz

Grill (tylko na niektórych campingach - szczegóły znajdują się w zakładce 'Udogodnienia' przy opisie danego campingu), stół, parasol, krzesła oraz leżaki.