Dla zabierających psa

Dog-friendly Holidays

Wasze psiaki też zasługują na wakacje

Pies to nie tylko zwierzak, to przede wszystkim członek rodziny i powie Wam o tym każdy, kto psa ma. Dlatego wiemy, jak ważne jest, żeby Wasz pupil mógł towarzyszyć Wam na wakacjach. Zamiast zostawiać psa u przyjaciół lub w psim hotelu, załatwcie kilka formalności, zorganizujcie psi paszport, sprawdźcie, w których zakwaterowaniach akceptujemy czworonogi i cieszcie się wspólnym urlopem i spacerami w otoczeniu pięknych krajobrazów. 

Opłata za psa wynosi 20 zł za jedną noc, niezależnie czy wybierzecie pobyt w mobile home'ie czy w namiocie. Potrzebujecie odrobiny inspiracji gdzie wybrać się na wakacje? Sprawdźcie top campingi na wakacje z psem.

W przypadku niektórych campingów opłata za psa pobierana jest dopiero na miejscu, a firma Eurocamp nie dolicza opłaty za psa do Państwa rachunku. Campingi, na których opłata za psa pobierana jest na miejscu to: SimuniEden, Holiday Green, Domaine de Massereau, Camping de la Plage . Każdy camping sam ustala wysokość opłaty. 

Prosimy pamiętać, że psa nie można dodać podczas rezerwacji online. Po dodaniu campingu, prosimy o sprawdzenie czy w wybranym przez Was mobile home'ie mogą przebywać psy. Po zarezerwowaniu pobytu, możecie wpisać psa do swojej rezerwacji kontaktując się z naszym biurem pod numerem telefonu 71 793 22 22. Od 2018, psy akceptujemy również w mobile home'ach typu Vista.


dog friendly accommodation

Zakwaterowania na pobyt z psem

Wasze psy są mile widziane w mobile home'ach typu Classic, Classic XL, Comfort i Comfort Vista, a także w namiotach (poza namiotami Safari). 

Niestety, nie wszystkie campingi akceptują psy. W zakładce „Ważne Informacje" na stronie campingu sprawdzicie, czy na dany camping możecie zabrać swojego czworonoga.

Informacje przydatne przed podróżą z psem

Dog Friendly Holidays

Paszport dla psa

Nie tylko Wy potrzebujecie paszportu, by wyjechać za granicę... Sprawdźcie jak go uzyskać.

Paszport dla psa ›
Dog Friendly Holidays

Najczęściej zadawane pytania

Najważniejsze informacje dotyczące wakacyjnych podróży z psem.

Podróż z psem - najczęstsze pytania ›
Dog Friendly holidays

Przydatne wskazówki

Weterynarz, szczepienia, a nawet wskazówki jako pomóc psu w trudnym dla niego klimacie... zebraliśmy dla Was wszystkie przydatne informacje.

Wskazówki ›
Dog Friendly Holidays

Główne rady

Kilka ogólnych uwag, o których należy pamiętać zabierając psa w podróż na wakacje.

Główne rady ›