Zakwaterowanie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej

its not camping its Eurocamping

Wiemy doskonale, jak wyglądać mają wymarzone, świetnie zorganizowane wakacje. Nikt nie robi tego lepiej niż my! Komfort i jakość są dla nas równie ważne.

Niezależnie od tego czy wolisz mieszkać w jednym z naszych nowoczesnych i luksusowych mobile home'ów czy w namiocie, nasze zakwaterowania są w pełni wyposażone, umeblowane i gotowe do zamieszkania. Na zewnątrz znajdują się meble tarasowe oraz parasol przeciwsłoneczny lub gazebo, które uprzyjemnią Wam pobyt na świeżym powietrzu. Dzięki mobile home'om Aspect i Avant możemy teraz zaoferować zakwaterowanie absolutnie najwyższej klasy! A może chcielibyście spędzić wakacje w namiocie Safari?

Czy to wszystko brzmi jak wakacje na zwykłym campingu?

Mobile home'y

W naszej ofercie znajdziecie mobile home'y z 2 i 3 sypialniami wyposażone we wszystko, czego potrzebujecie, aby spędzić relaskujące wakacje na campingu, a nawet kilka rzeczy, jakich byście się nie spodziewali...

Wszystkie nasze mobile home'y posiadają część dzienną, w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę (niektóre nawet dwie łazienki). Wiele z nich wyposażonych jest w prywatny drewniany taras (niektóre tarasy są zadaszone), grill gazowy oraz klimatyzację.

Try our Aspect range

Nowa generacja zakwaterowania

Nasza propozycja na niezwykle luksusowe wakacje na campingu - mobile home Aspect. Ten typ zakwaterowania oferuje największą powierzchnię, nowoczesny design i wspaniałe udogodnienia.

Mobile home Aspect ›
Zobacz nasze mobile home'y Avant

Innowacyjny design

Jesteśmy przekonani, iż funkcjonalność i przestronność nowego mobile home'u typu Avant spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających urlopowiczów.

Mobile home Avant ›
Mobile home Azure

Nasza nowość

Mobile home'y typu Azure to nasza najnowsza propozycja zakwaterowania łącząca współczesne, funkcjonalne rozwiązania, których głównym celem jest relaksujący wypoczynek w rodzinnym gronie.

Mobile home Azure ›
Mobile home 3 sypialnie Vista

Mobile home Vista

Duże, oszklone drzwi wyjściowe na drewniany taras, zapewniają mnóstwo światła i przestrzeni, zachęcając do wspólnych posiłków na świeżym powietrzu.

Mobile home Vista ›
Mobile home 3 sypialnie Espace

Mobile home Espace

Ten typ zakwaterowania to gwarancja przestronności i nowoczesnego designu, która zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta.

Mobile home Espace ›
Mobile home 3 sypialnie 1 łazienka Esprit z tarasem

Mobile home Esprit

Nowocześnie zaaranżowane wnętrza i centralnie położona część dzienna zapewniają idealne warunki wypoczynku dla każdego członka rodziny.

Mobile home Esprit ›
Mobile home 3 sypialnie Classic Plus

Mobile home Classic

Mobile home’y typu Classic zaprojektowane są dla miłośników tradycyjnych i przytulnych wnętrz. Cechuje je wygoda, kompletne wyposażenie i bardzo dobra jakość.

Mobile home Classic ›

Namioty

Jeśli lubicie spędzać wakacje na campingu w tradycyjny sposób to będziecie zachwyceni naszym namiotem z 3 sypialniami. A może spróbujecie wakacji w stylu glamping w namiocie typu Safari? Wybór należy do Was.

Namiot

Namioty

Nasze namioty mają powierzchnię 25 m² i są wyposażone we wszystko, co niezbędne aby zapewnić Wam komfortowe wakacje na campingu.

Namioty ›
Namiot Safari dla 6 osób

Namioty Safari

Dodaj szczyptę glamour do swoich wakacji i zarezerwuj pobyt w namiocie Safari! Znajdziecie tu przestronne sypialnie z wygodnymi łóżkami oraz część dzienną z drewnianą podłogą.

Namioty Safari ›

Zakwaterowanie typu Bungalow i Lodge

A może zainteresują Was nasze pozostałe rodzaje zakwaterowania?

Bella Italia Bungalow

Bungalowy

Usytuowane w dogodnej lokalizacji i bardzo dobrze wyposażone. Posiadają 2 sypialnie oraz taras.

Bungalowy ›
Masai Lodge, camping Sanguli, Costa Dorada w Hiszpanii

Lodge

Nowoczesne zakwaterowanie z zadaszonym tarasem. Znajdziecie tu wszystko, co potrzebne jest do relaksującego wypoczynku.

Lodge ›