Mobile home'y przystosowane do wózków inwalidzkich

Wheelchair adapted holiday homes, mobile homes, caravans
Eurocamp adapted mobile homes for wheelchair users

PRZESTRZEŃ, KTÓREJ POTRZEBUJESZ, ABY NAPRAWDĘ SIĘ ZRELAKSOWAĆ


Ten rodzaj mobile home'ów zapewnia idealne warunki wypoczynku i komfortu dla każdego członka rodziny. Przystosowane są również dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, zapewniając im dużą swobodę podczas przebywania w nim. 

Po wszystkich pomieszczeniach można poruszać się wózkiem inwalidzkim. Rampa z poziomu ogródka prowadzi na drewniany taras i szerokich drzwi wejściowych do domku. Znajdują się tu praktyczne, niższe meble oraz odpowiednio zaprojektowana i dostosowana łazienka z prysznicem (bez brodzika, typu wetroom) oraz poręczami dla dodatkowego wsparcia. Kliknij i zobacz więcej informacji na temat tego rodzaju zakwaterowania.

Wheelchair adapted mobile homes

AZURE 2 SYPIALNIE

Ten rodzaj zakwaterowania oferuje mnóstwo komfortu oraz wnętrza przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Praktyczne przesuwne drzwi prowadzą na przestronny taras. Dzięki rampie z poziomu ogródka osoby poruszające się na wózku inwalidzkim mają łatwy dostęp do tarasu i domku bez pokonywania żadnych barier. Łazienka wyposażona jest w bezstopniową kabinę prysznicową oraz praktyczną poręcz. Dla większej wygody w sypialnich zamontowano wyższe łóżka.

Ten rodzaj zakwaterowania możesz znaleźć na campingu:

Azure przystosowany do wózków inwalidzkich ›
Wheelchair adapted mobile homes

COMFORT 2 SYPIALNIE

Ten rodzaj mobile home'u należący do kategorii Comfort jest doskonale przygotowany do pobytu dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Jest praktycznie umeblowany i zapewnia łatwy dostęp do wszystkich pomieszczeń. 

Model ten oferuje mnóstwo miejsca do spożywania posiłków i relaksu, a jeśli jedziecie większa grupą, sofę w salonie można łatwo przekształcić w dodatkowe łóżko. Do Waszej dyspozycji jest odpowiednio przystosowana łazienka z prysznicen i toaletą oraz w pełni wyposażona kuchnia z kuchenką mikrofalową.

Ten rodzaj zakwaterowania możesz znaleźć na campingu:

Comfort 2 sypialnie przystosowany do wózków inwalidzkich ›