Mobile home'y typu Aspect

Eurocamp mobile home, holiday homes, self-catering accommodation, self catering holidays in Europe, the Aspect, caravan holidays in Europe

Luksusowy, przestronny mobile home zapewniający mnóstwo komfortu i możliwości relaksu

Aspect holiday homes

Żyj tak jak chcesz. Gwarantuje Ci to mobile home typu Aspect.

W tym naszym najlepszym rodzaju domku znajdziesz wygodny salon, nowoczesną kuchnię i dużą łazienkę - wszystkie połączone przesuwnymi drzwiami. Szerokie, podwójne drzwi prowadzące na zadaszony taras, sprawiają, że mobile home zyskuje kolejną dużą przestrzeń na odpoczynek czy spożywanie posiłków.

Dodaliśmy też okna sięgające sufitu, tak aby stworzyć przestrzeń i wpuścić do środka więcej światła. Główna sypialnia natomiat została wyposażona w większe łóżko typu Queen size.

  • Największy rodzaj zakwaterowania
  • Wyjątkowo duży i zadaszony taras
  • Większa główna sypialnia z łóżkiem typu Queen size
  • Łóżka pościelone przed Waszym przyjazdem
  • Zmywarka, ekspres do kawy i toster
  • Odtwarzacz DVD z monitorem
Aspect holiday homes

Część dzienna i kuchnia

To tutaj spędzacie dużo czasu jako rodzina i dlatego jest to największe pomieszczenie w Twoim wakacyjnym domu. Usiądź i zrelaksuj się pod koniec dnia na wygodnych sofach - jest tu dużo miejsca na odpoczynek!

Otwarta kuchnia wyposażona została we wszystko czego będziesz potrzebować, aby przygotować samodzielnie wakacyjny posiłek. Znajdziesz tu m. in. ekspres do kawy, zmywarkę do naczyń, kuchenkę mikrofalową oraz toster.

Aspect holiday homes

Sypialnia z dużym łóżkiem

Zgodnie z Waszymi sugestiami, sypialnie zostały zaprojektowane zupełnie na nowo i są znacznie bardziej przestronne niż w pozostałych naszych zakwaterowaniach.

Łóżka są większe i pościelone przez naszych pracowników tuż przed Waszym przyjazdem. Znajdziecie tu więcej przestrzeni wokół łóżka, wygodny schowek pod łóżkiem oraz toaletkę. To całkowice zrozumiałe, że będziecie chcieli zaszyć się tu, aby poczytać dobrą książkę...

Aspect holiday homes

Druga sypialnie

Więcej przestrzeni, elastyczności i komfortu: to były Wasze kluczowe sugestie dotyczące zakwaterowania. 

Udało nam się stworzyć sypialnię, która doskonale dostosuje się do potrzeb Twoich i grupy, która z Tobą podróżuje. Może będziecie potrzebować w drugiej sypialni łóżko podwójne lub dwa pojedyncze czy po prostu jedno pojedyncze? Voilà. Wszystko jest tu możliwe!

Aspect holiday homes, bunk beds

Sypialnia z łóżkiem piętrowym

Pełnowymiarowe łóżka pojedyncze, lampki nocne i półki - jest tu wszystko, aby zapewnić Waszym Maluchom dobry i regenerujący sen, tak aby po przebudzeniu dzieci były pełne energii i gotowe na wyzwania kolejnego dnia!

Uwaga: Ten rodzaj sypialni znajduje się w mobile home'ie Aspect z 3 sypialniami.

mobile homes, self catering accommodation, Eurocamp mobiles